45. aukció
Telepy Károly (1828-1906) Dombos táj
147

Telepy Károly (1828-1906)

Dombos táj

Olaj, vászon, 36x57 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy K.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft