51. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Dombos táj
122

Orbán Dezső (1884-1987)

Dombos táj

Olaj, vászon, 54x70 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft