2. Grafikai aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Dombos táj
72

Márffy Ödön (1878-1959)

Dombos táj

Gouache, akvarell, papír, 40,5 x 34,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy, Hátoldalon: Márffy Ödönné igazolásával
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék szám:

G.5.7.11

Rockanbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006. 404. oldal (Tájkép, Kétágú fa címmel)