40. aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) Dombos táj, 1905 körül
53

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

Dombos táj, 1905 körül

Olaj, vászon, 60,5x70 cm
Jelezve balra lent: Szinyei
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 24 000 000 - 28 000 000 Ft

Szinyei Merse Anna attesztjével