58. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Dombos táj, 1910-es évek második fele
21

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Dombos táj, 1910-es évek második fele

Akvarell, papír, 12x18,5 cm
Jelezve balra lent: MT. Hátoldalon: 17. V.
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft