32. aukció
Nagy István (1873-1937) Dombos táj, 1914
128

Nagy István (1873-1937)

Dombos táj, 1914

Olaj, papírlemez, 49x69 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy István 1914
Kikiáltási ár: 850 000 Ft