20. aukció
P. Kováts Ferenc (1911-1983) Dombos táj, 1934
56

P. Kováts Ferenc (1911-1983)

Dombos táj, 1934

Olaj, vászon, 50,5x64 cm
Jelezve jobbra lent: P. Kováts F.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft