17. aukció
Basilides Barna (1903-1967) Dombos táj, 1955
163

Basilides Barna (1903-1967)

Dombos táj, 1955

Olaj, vászon, 34,5x51,5 cm
Jelezve balra lent: Basilides Barna 1955
Kikiáltási ár: 180 000 Ft