4. aukció
Papp Aurél (1879-1960) Dombos táj
127

Papp Aurél (1879-1960)

Dombos táj

Olaj, karton, 48x67 cm
Jelezve balra lent: Papp A.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft