61. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Dombos táj házakkal, 1924
7

Schönberger Armand (1885-1974)

Dombos táj házakkal, 1924

Olaj, papírlemez, 45x39,5 cm
Jelezve balra fent: Schönberger A. 1924
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft