28. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Dombos táj négy alakkal
192

Mészöly Géza (1844-1887)

Dombos táj négy alakkal

Olaj, vászon, 55x41,5 cm
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft