26. aukció
Ligeti Antal (1823-1890) Dombvidék, 1881
47

Ligeti Antal (1823-1890)

Dombvidék, 1881

Olaj, vászon, 27,5x40 cm
Jelezve balra lent: L.A. 1881, valamint 222.
Kikiáltási ár: 950 000 Ft