6. aukció
Ligeti Antal (1823-1890) Dombvidék, 1881
113

Ligeti Antal (1823-1890)

Dombvidék, 1881

Olaj, karton, 16,5x28,5 cm
Jelezve balra lent: L.A. 1881
Kikiáltási ár: 800 000 Ft