37. aukció
Vaszary János Dornavátra Románia
15

Dorna-Vatra, 1915

Akvarell, papír, 29,5x43,5 cm
Jelezve balra lent: Dorna-Vatra. 1915 V/14. Vaszary J
Kikiáltási ár: 240 000 Ft