2. Grafikai aukció
Derkovits Gyula (1894-1934) Dózsa-sorozat – 11 fametszet, 1928-1929
20

Derkovits Gyula (1894-1934)

Dózsa-sorozat – 11 fametszet, 1928-1929

Fametszet, papír, különböző méretek: 43,5 x 49,5 / 48 x 44 / 40 x 49,5 / 49,5 x 40 / 51 x 43,5 / 43,5 x 48,5 / 43,5 x 49 / 44 x 49,5 / 51 x 43,5 / 48,5 x 43 / 49 x 44
Jelezve jobbra lent: Derkovits Gy., Jelezve középen lent: 1514.
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

Restaurált