59. aukció
Klimó Károly informel, kortárs aukció
65

Klimó Károly (1936-)

Drámai árnyékok, 2011

Olaj, vászon, 98 x 145,5 cm
Jelezve balra lent: Klimó K. 2011
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Becsérték: 2 200 000 - 3 400 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
¦ Kortársak. Gyűjtők és művészek – hazai és nemzetközi munkák magyarországi magángyűjteményekben 2010-2014. Új Budapest Galéria, Budapest, 2014. december 18. – 2015. március 1. (katalógus 170. oldal)