A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Batthyány Gyula (1887-1959) Dubrovniki szeretők, 1930 körül
34

Batthyány Gyula (1887-1959)

Dubrovniki szeretők, 1930 körül

Olaj, vászon, 80x92 cm
Jelezve jobbra lent: Batthyány