20. aukció
Gyémánt László (1935-) Duke Ellington
93

Gyémánt László (1935-)

Duke Ellington

Olaj, farost, 70x50 cm
Jelezve balra lent: Gyémánt
Kikiáltási ár: 450 000 Ft