75. tavaszi aukció
Peitler István, Duna-part, tájkép
171

Peitler István (1902-1943)

Duna-parti táj, Hátoldalon: Cigarettázó férfi

Olaj, vászon, 88 x 99 cm
Jelzés nélkül.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ a művész hagyatékából