10. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Dunai hajók a Lánchíd lábánál
11

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Dunai hajók a Lánchíd lábánál

Olaj, karton, 9x12 cm
Jelezve jobbra fent: Perlmutter
Kikiáltási ár: 150 000 Ft

182

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Szekér, 1895

Kikiáltási ár: 450 000 Ft