38. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Dunai látkép háttérben a Parlamenttel
36

Boldizsár István (1897-1984)

Dunai látkép háttérben a Parlamenttel

Olaj, vászon papírlemezen, 60x69 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár 191?
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft