121 legszebb Mednyánszky festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Dunajeci táj (Dunajeci tájrészlet), 1900-as évek eleje
39

Dunajeci táj (Dunajeci tájrészlet), 1900-as évek eleje

Olaj, vászon, 98,3x73,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky (kétszer)