64. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Dunakanyar
67

Szőnyi István (1894-1960)

Dunakanyar

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

Aukcionálva ¦ Auctioned :

¦ BÁV 17. aukció, 139. tétel (1967) ¦ BÁV 63. aukció 265. tétel (Dunakanyar címmel)