25. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Dunakanyar, 1924 körül
134

Márffy Ödön (1878-1959)

Dunakanyar, 1924 körül

Olaj, papírlemez, 33x44 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 850 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 5.9.5.12. In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006.

Proveniencia: egykor Medvey Lajos gyűjteményében