Dunakanyar, 1924 körül
Olaj, papírlemez, 33x44 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Oeuvre-jegyzék: 5.9.5.12. In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest-Párizs, 2006.
Proveniencia: egykor Medvey Lajos gyűjteményében