75. tavaszi aukció
Patkó Károly, Duna, Dunakanyar
94

Patkó Károly (1895-1941)

Dunakanyar, 1933 körül

Akvarell, papír, 51,5 x 74 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ egykor Reinhold Hofstätter (Bécs) gyűjteményében