28. aukció
Sikuta Gusztáv (1919-1985) Dunakanyar
166

Sikuta Gusztáv (1919-1985)

Dunakanyar

Olaj, farost, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Sikuta
Kikiáltási ár: 220 000 Ft