40. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Dunakanyar
176

Szőnyi István (1894-1960)

Dunakanyar

Olaj, vászon, 90,5x100 cm
Jelezve balra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

Aukcionálva:
•BÁV 100. árverés, 185. tétel