3. Grafikai aukció
Szőnyi István (1894-1960) Dunakanyar (Víztükör), 1928
69

Szőnyi István (1894-1960)

Dunakanyar (Víztükör), 1928

Lavírozott tus, papír papírlemezen, 30,5 x 46,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1928
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

– Ybl Ervin: Szőnyi István művészete. In: Magyar Művészet, 1929. V. évf. I. sz., 16. oldal