56. aukció (2017 október)
Szőnyi István (1894-1960) Dunakanyar zebegénynél
129

Szőnyi István (1894-1960)

Dunakanyar zebegénynél

Olajtempera, vászon, 75,5x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft