9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Ujházi Péter (1940) Dupla piramis (Hommage à Kondor III.), 1985
59

Ujházi Péter (1940)

Dupla piramis (Hommage à Kondor III.), 1985

Olaj, vászon, 99,5 x 152,5 cm
Jelezve középen lent: Ujházi 86 (utólagos)
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 500 000 Ft