65. aukció (2020. december)
Bak Imre (1939-) Durchkreuzt, 1993
31

Bak Imre (1939-2022)

Durchkreuzt, 1993

Akril, vászon, 35x50 cm
Jelezve hátoldalon: Bak/93, jelezve vakrámán: 35x50 cm, akryl "Durchkreuzt" Bak/93
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft

27

Bak Imre (1939-2022)

Improvizáció IV., 1982

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft