15. aukció
Hincz Gyula (1904-1986) Dzsungel
56

Hincz Gyula (1904-1986)

Dzsungel

Olaj, vászon, 54x70 cm
Jelezve balra lent: Hincz
Kikiáltási ár: 380 000 Ft