7. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Ebéd a szabadban
108

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Ebéd a szabadban

Olaj, fa, 44x33 cm
Jelezve balra lent: Deák-Ébner L.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft