52. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Ebéd (Szegények ebédje), 1905 körül
95

Fényes Adolf (1867-1945)

Ebéd (Szegények ebédje), 1905 körül

Olaj, vászon, 29,5x26 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A.
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

– korábban Szaplonczay Michalovits Miklós gyűjteményében

– Fényes Adolf emlékkiállítása, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1960. katalógus: szám nélkül (Ebéd–Szegények ebédje címmel)

Feltehetően