6. aukció
Derkovits Gyula (1894-1934) Ebédelő hajómunkás, 1934 körül
171

Derkovits Gyula (1894-1934)

Ebédelő hajómunkás, 1934 körül

Tempera, papír, 43x33 cm
Jelezve balra lent: Derkovits Gy.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Kiállítva: XX. századi művek a bajai magángyűjteményekben, Türr István Múzeum, Baja, 1964.