4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Király Gábor (1979 -) Ebédidő, 2020
54

Király Gábor (1979 -)

Ebédidő, 2020

Akril, akvarell, vászon, 41 x 112 cm
Hátoldalon autográf felirat: Király Gábor Ebédidő akril, akvarell, vászon
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft

¦ Art Market Budapest, Premier Galéria, 2020

¦ a művész honlapján: https://www.kiralygabor.hu/2020_24.htm