5. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Ebédszünet a bárkán
18

Tibor Ernő (1885-1945)

Ebédszünet a bárkán

Olaj, vászon, 65x81,5 cm
Jelezve balra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 350 000 Ft