55. aukció
Szantrucsek Jenő 1903-1965 Eger látképe a várral, 1958
157

Szantrucsek Jenő 1903-1965

Eger látképe a várral, 1958

Olaj, vászon, 60,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Santrucsek Jenő, Eger, 958
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft