23. aukció
Kondor Béla (1931-1972) Égi háború
105

Kondor Béla (1931-1972)

Égi háború

Rézkarc, 58x48,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kondor B, jelezve balra lent: 50/30 Égi háború
Kikiáltási ár: 300 000 Ft

Oeuvre-katalógus: 1966.9. Szerk: BOLGÁR Kálmán-NAGY T. Katalin: Kondor Béla (1931-1972) oeuvre katalógus. Budapest, Magyar Nemzeti Galéria, 1984.