4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Deim Pál (1932-2016) Égi jel II.
59

Deim Pál (1932-2016)

Égi jel II.

Akril, vászon, 80 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Deim P., Jelezve hátoldalon: Deim Pál "Égi jel II."
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

6

Deim Pál (1932-2016)

Ködre repülő árnyék

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
46

Deim Pál (1932-2016)

Vénusz születése

Kikiáltási ár: 240 000 Ft