27. aukció
Deim Pál (1932-2016) Égi jel
99

Deim Pál (1932-2016)

Égi jel

Akril, vászon, 50x70 cm
Jelezve jobbra lent: Deim P. Jelezve hátoldalon: Deim Pál Égi jel, v. acryl
Kikiáltási ár: 340 000 Ft