29. aukció
Nádler István (1938-) Égi jelek, 2004
87

Nádler István (1938-)

Égi jelek, 2004

Olaj, papír, 70x50 cm
Jelezve jobbra lent: Nádler István, Jelezve balra lent: 2004
Kikiáltási ár: 340 000 Ft