26. aukció
Gross Bettelheim Jolán (1900-1972) Égig érő tornyok (New York), 1936
139

Gross Bettelheim Jolán (1900-1972)

Égig érő tornyok (New York), 1936

Litográfia, papír, 35,5x26 cm
Jelezve jobbra lent: Gross Bettelheim
Kikiáltási ár: 120 000 Ft