Égő világ, 1971
Olaj, vászon, 100,5 x 100 cm
Jelezve balra lent: BJános
Jelezve vakrámán: Égő világ
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft
¦ Magyar naiv művészet a XX. században, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1972