32. aukció
Gellér B. István (1946-2017) Egy balkáni motívumra, 1971
28

Gellér B. István (1946-2017)

Egy balkáni motívumra, 1971

Akril, vászon, 120x120 cm
Jelezve hátoldalon: Gellér 1971 Egy balkáni motívumra
Kikiáltási ár: 360 000 Ft