14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Bazil Duliskovich, kollázs
100

Bazil Duliskovich (1969)

Egy befejezetlen délután, 2020

Olaj, vegyestechnika, vászon, 155 x 120 cm
Jelezve hátoldalon: Bazil Duliskovich An unfinished afternoon 2020
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft