8. aukció
Herman Lipót (1884-1972) Egy belső udvar tornácán, 1907
66

Herman Lipót (1884-1972)

Egy belső udvar tornácán, 1907

Olaj, vászon, 54x70 cm
Jelezve jobbra lent: Herman L. 07
Kikiáltási ár: 220 000 Ft

Hátoldalán: Magyar Képzőművészeti Tanácshoz Pályázat Állami Ösztöndíja