29. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Egy csúnya nap vége, 1972
123

Bálint Endre (1914-1986)

Egy csúnya nap vége, 1972

Olaj, vászon, 30x30 cm
"Jelezve hátoldalon: Bálint 972 XI. Zsennye, ""Egy csúnya nap vége"" 30x30, Dr. Rácz Istvánnak karácsonyra Bálint Endre 1972. XII. 24."
Kikiáltási ár: 450 000 Ft