68. Aukció
Tagyosi Rátz Péter (1879-1945) “Egy dalmát városkából”, 1918
175

Tagyosi Rátz Péter (1879-1945)

“Egy dalmát városkából”, 1918

Olaj, vászon, 80 x 80 cm
Jelezve jobbra lent: Tagyosi R. P.
Jelezve vakrámán: Tagyosi Rátz Péter Nagybánya
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 400 000 - 2 400 000 Ft

– Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Tavaszi Tárlat, Budapest, Szépművészeti Múzeum, 1918, (kat. 417. Egy dalmát városkából címmel)