13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Mengyán András kortárs aukció
115

Mengyán András (1945)

Egy forma egyidejűsége egy meghatározott rendszerben, 2019

Akril, vászon, 50 x 40 cm
Jelezve hátoldalon: Mengyán András Egy forma egyidejűsége egy meghatározott rendszerben 2019
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

46

Mengyán András (1945)

Kompozíció (3db), 1975

Kikiáltási ár: 650 000 Ft